Jak zwiększyć zyski firmy?

Przedsiębiorco,

Naucz się jak samodzielnie robić kampanie online.

FAQ
Program kursu
O mnie
KUP TERAZ

3X

Twoja firma

Jedyny taki w Polsce kurs online, który pokazuje jak zwiększyć sprzedaż, w Twojej firmie.

Czyli Prawdopodobnie Najlepszy Kurs Online Łukasza Milewskiego, Który Pokazuje Jak Mieć Więcej Klientów I Więcej Zysków, Dzięki Zrobieniu Własnej Kampanii Online

Od Łukasz Milewski

Warszawa

Czy wiesz jaka jest najcenniejsza umiejętność marketingowo-sprzedażowa na świecie? Taka, za którą firmy są gotowe płacić naprawdę ogromne pieniądze? Odpowiedź jest bardzo prosta, to umiejętność prowadzenia kampanii promujących produkty i usługi jest tym, czego potrzebujesz właściwie od zawsze.


Czy Apple i Nike sprzedawało by swoje produkty gdyby nie dobrze przygotowana kampania?


Czy Adele i Ed Sheeran poza samym talentem byli by w stanie sprzedać miliony płyt, gdyby nie dobrze przeprowadzona kampania?


Czy Donald Trump wygrał by wybory, gdyby nie dobrze wycelowana kampania?

Pozwól, że zadam Ci być może jedne z najważniejszych pytań, które ZADECYDUJĄ o przyszłości Twojego biznesu. Czy dobrze by było mieć…

3X

Twoja firma

potencjalnych klientów, którzy mogą chcieć kupić Twoje usługi lub produkty?

X

x więcej

naprawdę zaangażowanych (gotowych do zakupu) klientów na Twoich kanałach?

X

x więcej

Twoich produktów i usług dzięki kompleksowej umiejętności tworzenia i prowadzenia kampanii promujących Twoją firmę?

X

x więcej

Poznaj Łukasza Milewskiego człowieka, który dzięki temu co potrafi pobił praktycznie wszystkie rekordy w biznesie w swojej branży nawet na tle rynku światowego

Jest Prezesem firmy Milewski Grow. Założona w 2007 r. firma (początkowo Milewski & Partnerzy) stała się jednym z wiodących w Europie dostawców największych wydarzeń w postaci eventów, kongresów tematycznych, seminariów i warsztatów.Ponad 300.000 realnych klientów na naszych wydarzeniach na żywo w ciągu ostatnich 12 lat!

Transmisje online, które dotarły do ponad 10 mln Polaków w kraju i za granicą, których celem była edukacja i dawanie wartości.


Największy w historii Polski event inspiracyjny na PONAD 25.000 UCZESTNIKÓW podczas wydarzenia stadionowego (Życie Bez Ograniczeń kwiecień 2015 r.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na nasz rynek czołowe światowe marki. Jako pierwsi umiejętnie łączyliśmy wystąpienia inspiracyjne ze sztuką, teatrem, muzyką`i tańcem tworząc formaty, które są znane na całym świecie.


Szkoliliśmy międzynarodowo z marketingu i sprzedaży największych organizatorów

300.000 REALNYCH Klientów i Ponad 44 Mln Sprzedaży Online, Dzięki Temu, Że Nauczyłem Się Tworzyć I Prowadzić Kreatywne Kampanie Online! To Właśnie Tą Umiejętność Uważam Za NAJWAŻNIEJSZĄ W Biznesie!

To pytanie nie dawało mi spokoju przez cały okrągły rok. Szukałem odpowiedzi w swoich działaniach. Analizowałem kroki konkurencji z całego świata.


Brałem udział w wielu szkoleniach na całym świecie. Szukałem wzorca najskuteczniejszych kampanii organizowanych w Polsce.


Swoje pytania kierowałem do prawdopodobnie najlepszych ekspertów z Polski i ze Świata. Chciałem wiedzieć JAK...JAK....JAK

Jak robić naprawdę skuteczne kampanie bez względu na branżę w jakiej działasz?

To właśnie w 2020 roku zauważyli znaczący odpływ klientów i spadek obrotów, to dało mi do myślenia. Bo z drugiej strony widziałem ogrom biznesów, które biją rekordy sprzedaży. Właściwie ich problemy - stały się dla mnie zabawieniem! Dzięki temu poskładałem cały system w całość!Tylko w 2020 roku przeznaczyłem ponad 2000 godzin na analizę i doradzaniu, a czasem ratowaniu biznesów moich klientów....

Rok 2020 Stał Się Tym Przełomowym.

A wszystko dlatego, że masowo zaczęli do mnie trafiać moi klienci szukając wsparcia w sprzedaży i marketingu. Okazało się, że to czego stosowali przez lata - przestało już działać.

Dlaczego podejście do marketingu

i sprzedaży z dawnych lat stało się właściwie nie działającym "dinozaurem"

?

Wróćmy na chwilę do przeszłości...

Lata 2007 - 2013

Były dynamicznym okresem rozwoju programów partnerskich i pojawieniem się bumu na kooperacje. Kampanie prowadziło się dużo łatwiej, bo jeśli chciało się dotrzeć do większej ilości klientów, trzeba było dogadać się z partnerami na udział w zyskach, w zamian za pomoc w sprzedaży. To był też czas kiedy rekordy sprzedaży biło się robiąc reklamy na fb, które kierowały po prostu na stronę oferty. Dlaczego tak się działo? Bo większość jeszcze nie wiedziała jak robić to skutecznie.

Lata 2014 - 2018

To główny okres rozkwitu product launchu, czyli niezwykle skutecznej metody wprowadzania nowych produktów i usług na rynek. To był czas kiedy tworzyło się transmisje live i webinary dające wartość w danej dziedzinie, po to by następnie zaoferować produkty na żywo. W tych latach zdecydowanie zanikła sprzedaż i praktycznie z dnia na dzień skończyła się współpraca w ramach programu partnerskiego i wzajemnego polecania. Takie platformy jak FB, Youtube i Linkendin dały możliwości samodzielnego docierania do milionów ludzi na całym świecie ze swoją ofertą.

Lata 2014 - 2019

Osobiście realizowałem kluczowe kampanie w pojedynkę, korzystając tylko z pomocy niektórych agencji, gdy trzeba wdrożyć coś bardziej zaawansowanego. Mając tylko dwuosobowy dział sprzedaży, byłem w stanie robić to z każdego miejsca na ziemi. To dało mi prawdziwą wolność w pełnym tego słowa znaczeniu.

Jest Rok 2020 i Właśnie Doświadczamy Kolejnego Przełomu Na Co Najmniej Kilka Lat.

Jeśli Nie Znasz Nowego Podejścia Ryzykujesz Bardzo Dużo...

Już nie wystarczy zrobić prostą reklamę np. na FB żeby sprzedać dany produkt, bo to przestało już działać, a ludzie przestali na to reagować, statystyki są wręcz dramatyczne w wielu branżach, a koszty reklamy zbyt duże.


Standardowy product launch? Większość już po pierwszym zdaniu wie o co chodzi i zamiast reagować zaczyna się wkurzać w poszukiwaniu odpowiedzi, co chcesz im sprzedać.


Organizowanie zwykłych live także stało się ryzykowne. Robisz kampanię, inwestujesz pieniądze, a właściwie przychodzi średnio tylko 25-50% spośród zapisanych potencjalnych klientów.


Wysyłka maili? Nie trzeba być czarodziejem by dostrzec, że większość notuje ogromne spadki w takiej komunikacji z klientami, wszystko przez to, że na nasze skrzynki każdego dnia ląduje masa spamu.


Sprzedaż przez rekomendację innych? Nadal jest niezłym sposobem na zrobienie dobrego wyniku finansowego Twojej firmy, ale sam przyznasz, że już nie tak skutecznym jak kiedyś. Właściwie jego moc spadła w niektórych branżach nawet o 90%...


Sposób w jaki reagują Twoi klienci na "stare podejście", po prostu przestaje działać, lub za chwilę przestanie, bo tak jak świat, który znasz nieustannie się zmienia, to samo dzieje się z Twoimi klientami. Pragną czegoś więcej, chcą innego podejścia, ale dalej są gotowi zapłacić Ci za świetne produkty i usługi! To dobra informacja.

Skoro profesjonaliści i specjaliści od marketingu popełniają błędy, to nie ma sposobu bym potrafił samodzielnie zarobić więcej niż oni... Prawda? Istnieje takie podejście!

Teraz wiem, co prawdopodobnie myślisz…

Większość zaczyna od ostatniego kroku, czyli tworzenia i przeprowadzenia kampanii, co z góry stawia ich na przegranej pozycji. Jeśli chcesz bić rekordy sprzedaży i prowadzić biznes na lata to musisz mieć swoją własną społeczność, która będzie zaangażowana w to co robisz.


Społeczność daje Ci zasięg i wiarygodność. Czy ktoś uwierzy, że radzisz sobie jeśli masz 300 fanów na stronie na fb? W rzeczywistości może tak być, ale prawda jest taka, że wielu potencjalnych klientów może Cię pominąć, bo nie ma społecznego dowodu skuteczności w postaci własnej społeczności.


Zazwyczaj ten etap trwa najdłużej, ale społeczność poprowadzona odpowiednio jest z Tobą na lata. Spójrz na nasz fan page na fb - Milewski Grow i zobacz jakie zaangażowanie jest wśród naszej społeczności. Jeśli wiesz jak ją stworzyć, jak ją rozwijać i utrzymać, stajesz się niezależny od wszystkich.


Mając zbudowaną odpowiednio społeczność jesteś w stanie sprzedać dużo więcej w dużo większym czasie, bo masz ich zaufanie. Najlepsze jest to, że możesz to robić z dowolnego miejsca na ziemi. Pisząc te słowa, właśnie znajduję się w jednym z takich miejsc.


Czy słyszałeś o tym, że ktoś przez 2 lata budował swoją społeczność dając wartość, następnie uruchomił sprzedaż pierwszego produktu, a ta przekroczyła milion złotych sprzedaży np. w 30 dni? Jest co najmniej kilkadziesiąt takich przykładów na naszym rynku i szczegółowo omawiamy je. Gdzie? Jeszcze chwilę.

Zbuduj społeczność, która będzie zainteresowana Twoimi produktami lub usługami ( dzięki temu zyskasz wiernych i zaangażowanych fanów, którzy będą realnie zaintereowani tym co robisz)

01

Gdy upragniony licznik wybije pierwsze 5.000 fanów sprawy przyśpieszą zdecydowanie.Bo kolejnym najważniejszym krokiem stanie się zbudowanie właściwych relacji pomiędzy:


Tobą - Klientami

Firmą - Klientami

Usługą/Produktem - Klientami


Jak działa siła relacji? Przekonałem się o tym około 3 lata temu. To był czas kiedy brałem ślub z moją małżonką Barbarą na rajskich Hawajach. Wtedy to wpadłem na niezwykły pomysł. A może przetestują na ile mi ufają?


Dokładnie tak. Trzy miesiące później miała się odbyć pewna bardzo ważna i duża dla mnie konferencja.


Wtedy to opracowałem ryzykowny plan. Stwierdziłem, że nagram video, w którym opowiem o idei tego wydarzenia, opowiem o każdym prelegencie, który tam wystąpi ale nie przedstawię żadnego z nich z imienia i nazwiska. Mało tego powiem im, że robię to w ten sposób, bo chcę sprawdzić na ile mi ufają!


Nie zapomnę tego dnia, gdy wysyłałem pierwszy mailing. To była promocja, która trwała 24h. Ręce mi się pociły, stres zaciskało gardło gdy klikałem przycisk wyślij. Obiecałem sobie, że dopiero po zakończeniu sprawdzę jakie były wyniki.


I wtedy byłem w szoku. Okazało się, że ponad 500 osób zaufało mi i kupiło w ciemno bilet na to wydarzenie! Wtedy poczułem się jak najszczęśliwszy facet na ziemi, woow to się nazywają relacje i zaufanie!


I właśnie budowania takich długofalowych relacji musisz się nauczyć. Okazuje się, że istnieje odpowiednie podejście i strategia by to zrobić. Mało tego jest na to gotowy szablon! Jaki? Za chwileczkę, czas przejść do kroku 3!

Stwórz ze swoją społecznością relacje (dzięki temu będą w stanie Ci zaufać)

02

Z dobrą kampanią jest dokładnie tak jak z chodzeniem na randki. Druga strona musi być gotowa na coś więcej i powinna Ci to pokazać. Powinna poczuć coś wyjątkowego co wywoła te słynne motylki w brzuchu.


Większość jednak traktuje swoich klientów starym schematem, który trochę przypomina próbę przecięcia metalowego płotu piłą mechaniczną... W najlepszym przypadku słychać w oddali tę samą zdartą płytę, która tylko przypomina - gdzieś to widziałem!


Twoi klienci pragną czegoś więcej. Nie chcą jednorazowej sprzedaży. Oni chcą długofalowej relacji opartej na wartości, szacunku, zaufaniu i wzajemnych korzyściach. Najlepsze jest to, że możesz im to dać! Jeśli wiesz JAK, ale od tego ja tutaj jestem :-)


Każdą dobrze zrobioną kampanię zaczynamy od kreatywnej koncepcji. To punkt najważniejszy. Jeśli nie zaskoczysz klienta na sposobie w jaki promujesz swój produkt lub usługę istnieje prawdopodobieństwo, że pójdzie po prostu gdzie indziej.


Następnie prowadzimy ją w taki sposób, by sami chcieli od Ciebie kupić to co im proponujesz. Dopiero na samym końcu pojawia się słynne określenie - Sprzedaż, która właściwie dzieje się sama, jeśli wiesz jak poprowadzić pierwsze trzy kroki.

Zaangażuj swoją społeczność (dzięki temu będą gotowi by kupić)

03

Bo mówią o tym fakty i liczby. Przypominam 300.000 realnych klientów i ponad 44 mln zł sprzedaży w trzy lata dzięki regularnemu prowadzeniu kampanii. To tylko mój przykład. Ostatnio zdobywałem wiedzę w USA i uczyłem się od człowieka, który na moich oczach poprowadził finał 4 dniowej kampanii z wynikiem 25.000.000 $ w 2 godziny! Nieprawdopodobne? A jednak, byłem tego świadkiem i uczę jak to robić.

Dlaczego prowadzenie kampanii jest prawdopodobnie najlepiej opłacaną umiejętnością na świecie?

Ale ponieważ jestem w stanie rozmawiać ze 100 osobami…

Lub 1000 osób…Albo 10.000 osób naraz, to moja JEDNA kampania....

Prawdopodobnie jesteś ode mnie dużo lepszy/a w sprzedaży bezpośredniej 1 na 1. Mówiąc szczerze nie jestem w tym najlepszy. Ale zamiast tego opanowałem wyjątkową sztukę "Jeden -Do- Wielu" w sprzedaży.

3X

KUP TERAZ

Jeśli chociaż raz przejdziesz przez te #3 kroki i opanujesz strategię prowadzenia kampanii jeden do wielu - już nigdy nie wrócisz do starego sposobu, gwarantuję Ci to!

Jestem w stanie zarobić więcej pieniędzy w ułamek czasu

Ponieważ wiem jak tworzyć i prowadzić kampanie, które trafią nawet do kilku tysięcy osób. Tyle samo czasu może Ci zając spotkanie się z 100-ką wybranych klientów. Widzisz już tą znaczącą różnicę?

Czy zaczynasz rozumieć, DLACZEGO to podejście jest tak potężne i cenne?

Jak już wspominałem na początku rok 2019 jest dla mnie wyjątkowo pracowity. Reguły GRY w marketingu i sprzedaży się zmieniły. Jeśli nie budujesz społeczności, nie tworzysz relacji i nie konstruujesz dobrych kampanii to po prostu wcześniej czy później nie będzie Cię na rynku. Wybacz, że to powiem ale nauczenie się tego jest OBOWIĄZKOWE.


Kwestia czy zweryfikuje Cię rynek i nauczy Cię tego w praktyce, a to może bardzo drogo kosztować.


Lub opanujesz tą sztukę już teraz.


Dzięki temu narodziła się idea 12 miesięcznego wyzwania, jakim jest projekt.

Jest to zbiór prostych zasad jakich używam na każdym z trzech najważniejszych etapów:

Budowa społecznośći wokół firmy, taką która będzie zaangażowana - bo komu chcesz sprzedać swoje produkty lub usługi jak nie masz społeczności?

X1

Zbudować trwałą relację

X2

Stworzyć i poprowadzić swoją pierwszą kampanię promującą według systemu Product Launch 3.0 stworzonego przez Łukasza Milewskiego

X3

Po prostu Dać im możliwość by od Ciebie kupili!

Teraz Ty masz możliwość po raz pierwszy i jedyny uzyskać dostęp w przedsprzedaży do pełnego 12 miesięcznego kursu online. W przedsprzedaży, bo jest dostępny tylko dla naszych stałych klientów i fanów w zdecydowanie niesamowitej ofercie! Myślę, że naprawdę pozytywnie oszalałem :-) Dlaczego, opowiem o tym trochę później.

I ten scenariusz jest dokładnie takim samym skryptem, który stosuję przy promocji produktów i usług, bez względu na to, czy robię to dla siebie, czy innych. Po prostu DZIAŁA W KAŻDYM PRZYPADKU

3X

KUP TERAZ

Uzyskaj dostęp do pełnego programu składającego się z 6 szkoleń, w skład których wchodzą aż 43 pełnowartościowe moduły video! Dosłownie za ułamek pełnej ceny. To 20 h praktycznych nagrań.

Uwaga, decydując się już teraz, otrzymujesz dostęp do platformy i lekcji maksymalnie w ciągu 10 min!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

„Ale Łukasz, ja nie chcę sam robić kampanii …. Mam od tego wszystkiego agencję !?”

Więc…teraz możesz myśleć:

Cóż...ZAWSZE MASZ WYBÓR

Pomyśl jednak przez chwilę. Kto ma największą wiedzę dotyczącą Twojej firmy? Kto najlepiej zna Twoje produkty lub usługi? Kto jest w stanie włożyć więcej serca i zaangażowania w kampanię Ty, czy Agencja?


Gdy korzystasz z usług profesjonalistów, to jesteś jednym z kilkudziesięciu lub wieluset klientów. Jak myślisz, czy przy takim obłożeniu ktoś jest w stanie zrobić to lepiej niż Ty? Przecież oni muszą podzielić swoją uwagę np. na 100. I nie jest to wina agencji, mogą być świetni w tym co robią, ale nikt nie da więcej Twojej firmie niż Ty sam/a.


Jeśli naprawdę chcesz zbudować społeczność na lata Jeśli pragniesz zbudować relacje, które będą długotrwałe w biznesie. W konsekwencji dążysz do zwiększenia zysków, to mówiąc szczerze nie masz specjalnie wyjścia,

masz tylko dwie opcje.

Pierwsza - Zrobisz to samodzielnie, poprowadzę Cię kroku po kroku. Gwarantuję, że satysfakcja z efektów potrafi być niesamowita.

01

Druga - Wyznacz swojego pracownika, który jest częścią zespołu i będzie podobnie jak Ty zaangażowany w każdym etap.

02

Jedno jest pewne. Gdy poprowadzisz swoją firmę przez pełną kampanię chociaż raz, już nigdy nie pomyślisz nawet o tym by zrobił to ktoś za Ciebie. Będziesz jedynie zlecał agencjom to co najbardziej czasochłonne i najtrudniejsze. Co to jest i jak to robić? To także przewidziałem. Tego także dowiesz się w jednym z modułów.

Łukasz, ale skąd pewność, że to zadziała w mojej branży?

To samo pytanie zadał mi Piotr, fachowiec pracujących w Niemczech, który zajmuje się sieciami energetycznymi. Wyniku kilku moich wskazówek dotyczących stworzenia reklamy ulotkowej, w ciągu miesiąca otrzymał trzy zlecenia na kwotę przekraczającą 100.000 euro! Tylko w wyniku jednej dobrze opracowanej reklamy

Ten system działka, w kółko.

- Bez względu na niszę w jakiej działasz

- Bez względu na to, czy masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii, czy nie, dostajesz skrypt

- Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz czy prowadzisz wielomilionowy biznes.

Bo jest zbudowany na tym co NAJWAŻNIEJSZE i CO DZIAŁA OD ZARANIA DZIEJÓW.

Czy znasz jakąś branżę, w której nie istotne były by: Społeczność odbiorców firmy? Dobre relacje, z tymi którzy od Ciebie kupują? Promocja Twojej firmy?

 • Obrót nieruchomościami
 • Branża finansowa
 • Branża ubezpieczeniowa
 • Branża network marketingu
 • Biura architektoniczne
 • Usługi bankowe
 • Tworzenie oprogramowania
 • Wellness i fitnessInwestowanie i zarządzanie majątkiem
 • Medycyna i dbanie o zdrowie
 • Coaching/Consulting
 • Dekoracja Wnętrz
 • Restauracje
 • I wiele, wiele innych

Mówiąc szczerze nie znam takiej, mówimy o fundamentach sprzedaży i marketingu, które działają praktycznie w każdej branży:

Uzyskaj dostęp do WSZYSTKIEGO, o czym do tej pory mówiłem, a także o wiele więcej! Kliknij duży przycisk poniżej, aby rozpocząć ...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
KUP TERAZ

I wiem, że mogę pomóc KAŻDEMU zbudować społeczność, stworzyć relacje i przeprowadzić kampanię … ponieważ używam tego samego skryptu za każdym razem, gdy promuję swoje biznesy. Ale nie wierz mi na słowo…Oto co mówią ludzie współpracujący ze mną:

"Łukasz Milewski to człowiek wielkiej odwagi i skuteczności. Czy znasz drugą taką osobę w tym kraju, która potrafiłaby zapełnić stadion piłkarski konferencją inspiracyjną? Łukasz, w 2015 roku zgromadził ponad 25 000 ludzi evencie „Życie bez Ograniczeń”, na którym zresztą miałem przyjemność wystąpić na jednej scenie ze słynnym Nickiem Vujicicem. Moja kariera nabrała z dnia na dzień gigantycznemu rozpędowi i jeśli dziś ktoś nazywa mnie mówcą numer 1 w Polsce, to w dużej mierze jest to właśnie zasługa Łukasza Milewskiego. Warto zwrócić uwagę na Jego zaangażowanie w poszczególne projekty i na zadziwiającą wręcz skuteczność marketingową. Wiele osób w Polsce szkoli z social media, ze sprzedaży on-line, z marketingu, ale… większość z nich ma kłopot, żeby zebrać 100 osób na swoim LIVE (sic!). Dlatego polecam właśnie takich ludzi jak Łukasz – praktyków! Zanim ten człowiek podzieli się z Tobą swoją głęboką wiedzą, możesz mieć pewność, że wcześniej przetestował wszystkie narzędzia i znalazł najlepszą strategię na odniesienie sukcesu. Krótko mówiąc, wiedza Łukasza Milewskiego jest według mnie warta kilka milionów złotych!"

Polecam - Jakub. B. Bączek Mistrz Świata, Trener Mentalny, Biznesmen

"TOP#1 płatną umiejętnością w marketingu jest kreatywność. W sumie to nic dziwnego, ponieważ na rynku podobnych produktów wygrywa ten, kto potrafi je w kreatywny sposób pokazać i dzięki temu sprzedać więcej od konkurencji. Łukasz jak mało kto sprawie posługuje się umiejętnością kreowania idei oraz zarażania nią ludzi. Co to oznacza dla nas? Gdy osoba, która wygenerowała w branży rozwojowej najwyższe wyniki w Polsce bierze się za przekazywanie wiedzy marketingowej, to należy uważnie słuchać każdego słowa."

Polecam - Wojciech Bizub Właściciel Agencji, Copywriter

"Łukasza poznałem wiele lat temu. Otworzył mi oczy, serce i umysł. Każda złotówka, którą wydałem na wiedzę u Łukasza zarobiła na siebie kilkaset razy. Podczas naszej ostatniej współpracy Łukasz przekazał mi w ciągu kilku godzin gotowe rozwiązania dotyczące sprzedaży. Nie tylko nakreślił mi kierunek, ale też pokazał mi gotowy schemat, który sam wcześniej sprawdził. Jestem pewien, że każdy jego event, szkolenie, konferencja to niesamowita szansę na zmianę. Jeśli tylko masz okazję – korzystaj, bo ten gość ma efekty i „zaraża” nimi."

Polecam - Daniel Siwiec Inwestor na Rynku Nieruchomości

Kiedy zdecydujesz się dołączyć do mnie podczas tej 12 miesięcznej podróży otrzymasz swój dostęp natychmiast i możesz rozpocząć naukę z innymi uczestnikami.

„Chwileczkę, Łukasz…Więc mówisz, że BĄDŹ WIDOCZNY - TWOJA FIRMA 3.0 jest dla KAŻDEGO właściciela firmy? ”

Nie.

TYLKO dla tych, którym naprawdę zależy na wynikach swojej firmy!

Jak wygląda pełny program? To jest teraz właściwe pytanie!

CAŁY PROGRAM TO W RZECZYWISTOŚCI 6 SZKOLEŃ, NA KTÓRE SKŁADAJĄ SIĘ 44 LEKCJE VIDEO. CAŁY PROGRAM POTRWA 10 TYGODNI!

TWOJA FIRMA 3X

Przygotowanie - czyli spotkanie przedsiębiorców, którzy planują strategię ekspansji swojej firmy.

10 modułów składających się na to szkolenie, które pomogą Ci w przygotowaniu do całego zadania. Pomogę Ci w określeniu dokładnej wizji tego co chcesz osiągnąć. Dzięki prostym ćwiczeniom odnajdziesz charakterystykę swojego wymarzonego klienta.

SESJA 01

Zobacz cały program

Video nr 1 – Powitanie i krótka opowieść o tym co jest możliwe


Video nr 2 – Zasady współpracy i jak studiować ten kurs by osiągnąć jak najlepsze efekty


Video nr 3 – Dream 10 – czyli budowanie osobistych fundamentów przyszłych rezultatów (cele życiowe, firmowe, zespół potrzebny)


Video nr 4 – Stary świat vs Nowy świat, czyli całkowita zmiana podejścia do marketingu i sprzedaży. Dlaczego większość strategii marketingowych i sprzedażowych już nie działa? Które są aktualnie skuteczne?


Video nr 5 – Musisz uwierzyć, czyli od wizji do realizacji


Video nr 6 – Jakich błędów nie popełnisz nigdy więcej na bazie mojego doświadczenia, jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty i usługi w nieograniczonej ilości


Video nr 7 – Prospekt część 1 - Kto jest ważniejsze od Jak, czyli tworzymy prospekt Twojego klienta


Video nr 8 – Prospekt część 2 – Od potrzeby do pragnienia, rozwiązując problem do spełnienia marzenia, czyli namierzamy Twoich potencjalnych odbiorców


Video nr 9 – Kiedy i dlaczego oni kupują? 100 bardzo ważnych powodów, dlaczego to robią i jak z tego skorzystamy


Video nr 10 – Prawo dużego zainteresowania według. Milewskiego – Najważniejsze prawo marketingu i sprzedaży bez którego 90% kampanii kończy się fiaskiem. Jak je wykorzystasz?

Plan Gry – Czyli Cele Jakie Sobie Stawiamy I W Jaki Sposób Je Osiągniemy.

5 modułów, w których poznasz pierwszy scenariusz naszej wspólnej drogi. Określisz dokładnie unikalne cechy swojego produktu lub usługi. Poznasz zasady pozycjonowania marki jakie stosują od lat. Im silniejsza marka tym niższe koszty promocji i większe zyski. To będzie dopiero wstęp.

SESJA 02

Zobacz cały program

Video nr 11 – Pełna mapa naszej wspólnej drogi wraz z omówieniem. Czas rozpocząć 12 miesięczną podróż (Pełny ogólny zarys całej drogi z omówieniem, realizacja kursu)


Video nr 12 – Pełna checklista tego co będzie nam potrzebne. Od startu do mety. Spis narzędzi i tego z czego będziemy korzystać (żeby przejść kurs)


Video nr 13 – Sekretny formularz unikalnych cech twojego produktu lub usługi


Video nr 14 – Strategia pozycjonowania produktu lub usługi na rynku, czyli gdzie jest Twoja nisza?


Video nr 15 – (Cele kampanii) Czas decyzji, czyli pora na zaplanowanie efektów jakie chcesz osiągnąć. Na co realnie możesz liczyć? Case studies z kampanii jakie prowadziłem

Rozgrywka - Czyli Budowanie Społeczności Klientów Zainteresowanych Twoimi Produktami Lub Usługami

9 modułów, które pomogą Ci w zbudowaniu swojej własnej społeczności na fb. Zaczynając od totalnych podstaw jak właściwa konfiguracja fan page, na zbudowaniu sporej liczby odbiorców kończąc.

SESJA 03

Zobacz cały program

Video nr 16 – W jaki sposób stworzyć swojego pierwszego fan page krok po kroku.


Video nr 17 – Konfiguracja fan page.


Video nr 18 – Ustawienia treści na fan page.


Video nr 19 – Konfiguracja konta reklamowego.


Video nr 20 – Strategia na fan page nr 1, czyli od 0 do 5000 fanów w 90 dni (bez wydania ani złotówki!)


Video nr 21 – Strategia nr 2, czyli od 4-5 tyś fanów do 10-12 tyś w maksymalnie 90 dni.


Video nr 22 – Strategia nr 3, czyli przyrost fanów praktycznie bez ograniczeń


Video nr 23 – Reklamy, które działają lepiej niż inne, moje praktyczne doświadczenia z reklamowania się na fb (Wydałem już 1,5 mln złotych na ten cel)


Video nr 24 – Tutorial krok po kroku jak uruchamiam i konfiguruję proste reklamy

Budowanie Relacji Ze Społecznością – Czyli Przygotowanie Do Sprzedaży

9 modułów, które pokazują jak zbudować relacje ze stworzoną społecznością na fb. Kompletne szkolenie na ten temat od planu dawania wartości, po wzorzec pierwszej miesięcznej kampanii.

SESJA 04

Zobacz cały program

Video nr 25 – [Content budujący relacje i zainteresowanie] 50 gotowych do zastosowania od razu wzorców rodzajów treści na fan page, które budują relacje. Po 25 na produkt i 25 na usługi.


Video nr 26 – Po czym poznasz, że oni są gotowi na Twoją pierwszą kampanię? Czyli odpowiedź na jedno z najbardziej intrygujących pytań w marketingu


Video nr 27 – Zamiast zgadywać, zapytaj, czyli jeden z najskuteczniejszych sposobów na zbudowanie zainteresowania – przygotowanie do przedsprzedaży.


Video nr 28 – [Plan kampanii] Wzorzec miesięcznej kampanii promocyjnej produktu lub usługi – krok po kroku.


Video nr 29 – [Content budujący gotowość do zakupu] Zasady doboru content planu kampanii by osiągnąć efekt zainteresowania, zaangażowania i gotowości do zakupu.


Video nr 30 – Video, audio, zdjęcia czy tekst? Czyli co wybrać jako podstawowy kanał do komunikacji.


Video nr 31 – Growth hacking – kiedy i w jaki sposób to zrobić na przykładzie jednego z największych influencerów na świecie, dokładna strategia.


Video nr 32 – Checklista tego co będzie Ci potrzebne do przeprowadzenia kampanii. Co robić samodzielnie, a co delegować na zewnątrz?


Video nr 33 – W jaki sposób współpracować z agencjami by przyniosło to najlepsze możliwe efekty, poznasz moje praktyczne doświadczenia w tym temacie.

Twoja Pierwsza Kampania - Czyli Jak To Wszystko Uruchomić, Krok Po Kroku

7 modułów, które pokazują kompletną drogę od stworzenia planu własnej kampanii, w jaki sposób ją poprowadzić, na sprzedaży kończąc! Cały elementarz od a do z.

SESJA 05

Zobacz cały program

Video nr 34 – [W jaki sposób będziemy to robić] Na podstawie wzorca miesięcznej kampanii (pkt 28) tworzymy scenariusz planu kampanii produktu lub usługi. Strategia Ośmiornicy, czyli Product Launch 3.0. Nanoszenie pełnego planu na osi czasu.


Video nr 35 – Etap przedsprzedaży i Etap rozgrzewania (pierwsze 2 tygodnie) – strategia i kroki. Budowa zainteresowania ofertą przedsprzedaży. (wewnętrzna lista)


Video nr 36 – Etap zapowiedzi i budowania zainteresowania – strategia i kroki. (rynek docelowy)


Video nr 37 – Etap Premiery i 7 dniowa promocja – strategia i kroki.


Video nr 38 – Praktyczne podpowiedzi dotyczące budowy struktury strony, treści oferty, treści maili, bannerów reklamowych i wyglądu strony z własnego doświadczenia (materiały przed a nie w trakcie)


Video nr 39 – Etap zakończenia sprzedaży i jak zwiększyć obroty nawet o 30% - strategia i kroki


Video nr 40 – Follow up – czyli Strategia pozyskiwania testymoniali. Jak uzyskać odpowiedź na pytanie, dlaczego nie kupili?

Plan Lotu – Co Dalej?

Koniec pierwszej kampanii to dopiero początek ekspansji twojej firmy. Czekają na Ciebie 4 specjalne moduły, których zawartości w tej chwili Ci nie zdradzę, zaufaj mi jest na co czekać.

SESJA 06

Zobacz cały program

Video nr 41 – 7 dniowa promocja po 3 miesiącach od pierwszej sprzedaży.


Video nr 42 – Analiza wyników kampanii, jak możesz poprawić przyszłe wyniki nawet o 50%?


Video nr 43 – Specjalna sesja Q&A


Pełna wartość programu to 12.000 złotych brutto za rok dostępu do 43 materiałów video, szczegółowych instrukcji, pdfów z instrukcjami i szablonów. Taka była by cena, gdybyśmy prowadzili go na żywo. Ponieważ jest to szkolenie online, znacząco możemy obniżyć koszty Twojego udziału!

KUP TERAZ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Tak chcę wziąć udział w 12 miesięcznym programie 3X!

i korzystam z maksymalnej zniżki już teraz!

Roczny Program Marketingowy 3 X


Za 44 moduły szkoleniowe!

KUP TERAZ

4970

2970 zł

Co się stanie, gdy wykupisz swój roczny dostęp?

KUP TERAZ

Zobacz jak platforma wygląda od środka.

Zobacz jak wygląda platforma po zalogowaniu z dostępnymi już modułami. Przy wielu z nich znajdziesz skrypty i ćwiczenia.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zdecydowanie tak! Dla każdego kto prowadzi swój biznes lub myśli poważnie o jego założeniu. To czego uczmy podczas intensywnych 10 tygodni, już niedługo stanie się fundamentem.

FAQ

- czyli najczęściej pojawiające się pytania:

1. Czy ten kurs online jest dla każdego?

Kurs został w taki sposób opracowany, by uczestnik nawet bez doświadczenia technicznego, mógł sobie spokojnie poradzić ze wszystkim. W tym celu zostało opracowanych mnóstwo instrukcji video, gdzie Łukasz krok po kroku pokazuje co robi i jak robi, łącznie z tym, gdzie klika. Zanim zrobisz coś samodzielnie - zobaczysz jak on to zrobił!

2. Czy trzeba być technicznym? Mieć doświadczenie? Czy sobie poradzę? Spokojnie!

Faktycznie kurs trwa 10 tygodni, ale jak wiadomo każdy z nas ma inne tempo. Dlatego żeby być pewnym, że zdążysz wszystko opanować, dostaniesz pełny dostęp do kursu, aż na 365 dni!

3. Na ile czasu mam dostęp do kursu?

Jesteśmy przekonani, że to aktualnie najlepszy tego kurs na świecie. Zrób chociaż 20-30% z tego co będzie tam pokazane , a efekty mogą przerosnąć Twoje oczekiwania!

4. Jakich efektów mogę się spodziewać?